Jump to content
GIGN Forum

Ziedojumi Ne Caur Banku


worm
 Share

Recommended Posts

Tatad cik noprotu ir dazhi, kas velas ziedot, bet negrib nekadas saistibas ar banku. Macho kaut kad pirms laika teica, ka buus tik laipns un satiksies ar visiem privati kaut kadaa noteiktaa laikaa... butu forshi ja te apspriestu iespejamos datumus, kaa arii noskaidrotu potencialos ne-caur-banku ziedotaajus...

Paldies par uzmaniibu

cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

blje tas bija autsaideris... es tak juus jaucu regulaari... nomaini niku pret TIIGJERIS (viens no jums) vismaz varees atshkjirt

myth, es pie tevis ap 10 pieskrieshu.... vai nu 09:50 vai arii 10:40 - iztiksi bez vienas piippauzes

p.s.

siikais happy.gif

edited:

oi izraadaas tas bija outlawz....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Woow gignam probleemas, buus jaapaliidz. Mees ar duh droshvien paarskaitiisim kaadaa 24. feb ( nezinu pa duh 100%iigi ) pa 10 ls.

Bet nejau tapee es te rakstu.

Es 4. apriilii braucu uz iiriju pelniit naudu un tapee man buus biki liekaa nauda un taapeec man rodas jautaajums pa kaadu summu var tikt ieksh gign klana? smile.gifwink.gif

P.S. jaunaakaas zinjas no DuH:

Vinjsh varees noziedot kad atsaaks straadaat kautkaadu suminju. ( ap aprilja beigaam)

Edited by !G! >>Orc
Link to comment
Share on other sites

Es 4. apriilii braucu uz iiriju pelniit naudu un tapee man buus biki liekaa nauda un taapeec man rodas jautaajums pa kaadu summu var tikt ieksh gign klana? smile.gifwink.gif

ne jau nauda izshkjir to vai tiec vai netiec gign klanaa cool2.gif ok arii ja tu tur baigo pikji iedotu un tiktu klanaa, labak no taa tev nekljuutu... klanaa pa visam vienkarshi ir pazistami ljaudis, ar kuriem gadaas satuset un iemalkot pa kadam alinjam (macho gadijumaa laikam ar "kaadu" alinju nepietiks)

pietam ja tu brauc uz iiriju, tad jau vel jo mazak tev vajadzetu par shadaam lietaam uztraukties wink.gif

kaa jau visur raxtiic, neviens nespiezh tev baigo naudu dot, pilnigi pietiek ja tu noziedo kaadus 10-20ls, un gan jau kadreiz mes atlidzinasim... thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...